Jste zde

Domů

Odkazy související s ostrovem Rhodos

Přístav na Rhodosu
Rhodský přístav

Máme zájem o spolupráci [1] s kvalitními weby o ostrově Rhodos nebo jiných řeckých ostrovech, o Řecku, jeho památkách a dějinách, o cestování a dovolené. Pokud máte vlastní stránky s tímto zaměřením a chtěli byste vyměnit odkazy, kontaktujte nás.

O ostrově Rhodos píše Gendrim. O stránky se stará Yuhů a stejně jako další cestovatelské weby z dílny této dvojice jsou i tyto stránky plné osobních zkušeností a originálních fotografií.

Web s informacemi o Rhodu ze skupiny tamchci.cz. Informací není málo, ale stránky obsahují i poměrně dost rušivých reklam. Bohužel navíc nefunguje (začátek května 2011) galerie fotografií.

Pokud se chystáte vyrazit na Rhodos na dovolenou, určitě se nezapomeňte podívat na aktuální last minute nabídky na Rhodos. Hlavně v sezóně můžete ušetřit až 50% z původní ceny zájezdu a to už je velmi pěkná částka.

Diskusní fórum o Rhodosu lze nalézt na cestovatelském serveru odcestujeme.cz. Ten se zaměřuje primárně na Středomoří, takže kromě Rodosu zde naleznete informace i o dalších řeckých ostrovech.

Zjistěte si, jak vysoké jsou aktuální slevy na zájezdy na Rhodos a kolik můžete právě dnes nákupem last minute zájezdu ušetřit. Nabídku tvoří pouze produkty tuzemských pořadatelů, kteří se na Rhodos (nebo celé Řecko) dlouhodobě specializují.

Dovolená Rhodos je též hlavní náplní webu dovolenarhodos.info, který se na tento řecký ostrov specializuje. Mezi tématy nechybí rhodské památky, pláže či ostrovní příroda.

Netrváte-li na Rhodu jako jediné alternativě vaší dovolené a chcete využít oblíbených slev na poslední chvíli, podívejte se na last minute nabídku do Řecka. Zařazen je nejen Rhodos, ale i další atraktivní řecké ostrovy, jako je třeba Zakynthos, Kréta, Kerkyra (Korfu), Santorini. A pochopitelně nechybí ani pevninské Řecko s oblíbeným poloostrovem Chalkidiki či Olympskou riviérou.

Nejrůznější informace o Rhodu jsou k nalezení i na české mutaci populární Wikipedie.

[1] Dle definice je spolupráce společným úsilím zaměřeným na dosažení prospěchu všech, kteří se na něm podílejí. Dovolujeme si upozornit, že jednostranné umístění odkazu na tento web v drtivé většině případů za spolupráci nepovažujeme.

Rhodos na FB

Afántou

23.07.2018 - 13:00

Clear skyWest-northwest, Light breeze, 1.7 m/s33°C

0 mm srážek

Tlak: 1004.8 hPa

Lindos

23.07.2018 - 12:00

Clear skySoutheast, Light breeze, 2.5 m/s30°C

0 mm srážek

Tlak: 1005.0 hPa

Rhodos

23.07.2018 - 12:00

Clear skyWest, Moderate breeze, 6.7 m/s28°C

0 mm srážek

Tlak: 1005.4 hPa

Předpověď počasí na yr.no.